SLOBODA U FINIŠU MEČA SLOMILA GUMARE

18-03-2023

Fudbaleri Trajala poraženi su u 24.kolu Prve lige Srbije od ekipe Slobode u Užicu rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je bivši prvotimac Napretka Marko Bačanin u 83.minutu.

Tvrda i ne preterano zanimljiva utakmica odigrana je na stadionu „Radomir Antić“ u Užicu koju je rešio Marko Bačanin golom u 83.minutu čime je doneo tri boda domaćem timu. Gumari su posle pobede u prošlom kolu nad Grafičarem opet napravili korak unazad i skliznuli na deseto mesto, u zonu Plej – auta sa 29 osvojenih bodova. Sloboda je pobedom preskočila Gumare i sa 31 bodom se nalaze na devetom mestu.

U narednom vanrednom kolu koje je na programu u sredu Trajal na Gradskom stadionu u Kruševcu u okviru 25.kola dočekuje Radnički sa Novog Beograda.