Posle devet dana trajanja, 21. po redu Memorijalnog turnira „Zoran Ivanović“ u malom fudbalu, na sportskom terenu OŠ „Sveti Sava“u Trsteniku, zavesa je spuštena finalnom utakmicom seniorskih ekipa „Kafe bar Hepines“ i ekipe Gradina. U regularnom toku utakmice bilo je nerešeno 0:0, a posle boljeg izvođenja penala 1:0, pobednik turnira postala je ekipa „Kafe bar Hepines“.
Organizatori ovog tradicionalnog turnira bili su MZ Trstenik 2 i FK Gradina. Pokrovitelji su bili Opština Trstenik i njen Sportski savez. Završnici turnira, osim predstavnika lokalne samouprave, prisustvovali su i Zoranova majka i sestra sa članovima svoje porodice, koji su sa brojnim posetiocima uživali u finalnim mečevima ekipa. Prema programu, posle utakmica mlađih pionira i kadeta, na spomen česmu „Zoran Ivanović“ vence i cveće su položili članovi Zoranove porodice, predsednica Opštine Trstenik Milena Turk, predsednik SO Trstenik Gerasim Atanasković, član Opštinskog veća Nenad Perović, kao i predstavnici Saveta MZ Trstenik 2, u znak sećanja na našeg mladog sugrađanina, koji je svoj mladi život nesebično dao na Kosovu i Metohiji 1999. godine tokom NATO agresije na našu zemlju. U ime porodice veliku zahvalnost organizatorima i svima koji su učestvovali i pomogli održavanje turnira, izrazila je Zorica Ivanović, sestra pokojnog Zorana.
Najboljim ekipama i najuspešnijim pojedincima priznanja i nagrade uručili su u ime porodice Ivanović Zoranova sestra Zorica, predstavnici lokalne samouprave i članovi organizacionog odbora turnira.
Predsednik Saveta MZ Trstenik 2 Dalibor Mandžukić, zahvalio je svim učesnicima, brojnim sponzorima, pokroviteljima turnira i posetiocima što su uveličali ovu manifestaciju. Pomenimo i dobro i nepristrasno suđenje dvojice arbitara Srećka i Slavoljuba Pavlovića. Uručene su ovom prilikom zahvalnice brojnim donatorima, a svoj deo u programu upotpunili su članovi Folklornog ansambla „Zapis“ iz Trstenika.
Ostavite komentar