FONDACIJA „HUMANA SRCA“ DONIRALA KOMPJUTERE TRSTENIČKIM OSNOVNIM ŠKOLAMA

Dragan Ivanović 16-05-2024

Uspešna saradnja Fondacije „Humana srca“ iz Beograda sa lokalnim samoupravama u Srbiji nastavljena je i u sklopu svojih aktivnosti predstavnici ove Fondacije, posetili su Opštinu Trstenik.

Posle radnog sastanka, sa predsednicom Opštine Trstenik Milenom Turk i članicom Opštinskog Veća zaduženom za prosvetu i kulturu Ivanom Dimitrijević, preddstavnici Fondacije su obišli područno odeljenje OŠ „Miodrag Čajetinac Čajka“ u Ugljarevu i OŠ „Ljubivoje Bajić“ u Medveđi. Tom prilikom doniranо је 16 laptopova i kompjuterska oprema za ove osnovne škole trsteničke opštine.

- Neke škole nemaju dovoljan broj računara koji bi omogućili učenicima da iskoriste sve prednosti modernih tehnoloških alata, pa je to bio razlog da naša Fondacija bude aktivno uključena u akciju pomoći osnovnim školama u manjim lokalnim zajednicama - rekla nam Bojana Lazarević u ime pomenute humane Fondacije i napomenula da je ova Fondacija realizovala veliki broj akcija različitog karaktera širom Srbije. Akcije će se nastaviti u narednom periodu u školama trsteničke opštine.

U ime svih Osnovnih škola sa područja trsteničke opštine veliku zahvalnost izrazio je Ivan Nešić, direktor OŠ „Ljubivoje Bajič“ u Medveđi.




Ukupno komentara 0

Ostavite komentar